HİZMETLERİMİZ

Feriköy Nakliye firmaları Sizler eşyalarınızı gösterdikten sonra yanımızda ambalaj için gerekli olan ürünlere ile gelerek mutfak eşyalarından diğer eşyalara kadar her şeyin paketlemesini yapıyoruz

Ücretsiz feriköy nakliyat ekspertiz hizmetimizden faydalanmak ve feriköy nakliye şirketleri hakkında bilgi almak için 7 gün 24 sat bizi arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası 0212 217 77 44 Anadolu Yakası 0216 427 82 80

Feriköy Nakliyat

Evden eve nakliyat
Feriköy Evden Eve Nakliyat 

Feriköy evden eve nakliyat firmasına ihtiyacınız mı var? O halde sizler de en özel hizmetler için en kısa sürede Avrupa nakliyat olarak bizler ile iletişim içerisinde olmayı tercih edin. Ardından en kaliteli olan adımlar her an sizler için sunulacak ve asla zorluk çekmeden evden eve taşınmanın ne kadar kolay ve rahat olarak ilerlediğini de göreceksiniz.

Bunun için sadece bizlerden uygun olan zaman dilimleri için randevu almak da yeterli bir adım olacaktır. Avrupa nakliyat Bunun ardından en ufak detayları dahi kendimiz sunuyor ve asla farklı bir işlem olmasına izin vermeden gerekli taşınma adımlarını sunuyoruz.

Feriköy evden eve taşınma sırasında bizleri tercih ettiğiniz an her şeyi kendimiz yapıyoruz.Verilen tarih içerisinde evlerde yer alıyor ve ilk olarak eşyaların expertiz raporlarını alıyoruz. Bu belgenin ardından mutfak eşyalarından mobilyalara kadar her şeyin parçalanmasını ve bunların düzgün bir şekilde paketlenmesini sunuyoruz

şişli nakliyat


ADRES İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

MERKEZ : Maltepe Merkez Bağdat Caddesi No:12 (Eski PTT Pasajı) İstanbul

TELEFON : 0216 427 82 80

Şube 1 : Dereboyu Caddesi, 46, Ortaköy Beşiktaş / İstanbul

TELEFON : 0212 217 77 44

Antalya: Aksu caddesi no : 13 Lara / Antalya

TELEFON : 0242 427 47 73

GSM 0533 209 65 08

 

info@avrupanakliyat.com.tr

 

 

Müşterilerimizn memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, en iyi reklamın müşteri tavsiyesi olduğu bilincindeyiz.

Gn.Müdür

Resim Galerisi

Piyano Taşıma

Sosyal Medya'dan Bizi takip edin