HİZMETLERİMİZ

Firmamız evden eve nakliyat, şehirler arası ev taşıma , ofis ve işyeri nakliyeleri, piyano ve çelik kasa taşıma konularında hizmetinizdedir..

Ücretsiz evden eve nakliyat ekspertiz hizmetimizden faydalanmak ve nakliyat hakkında bilgi almak için 7 gün 24 sat bizi arayabilirsiniz.

Avrupa Yakası 0212 217 77 44 Anadolu Yakası 0216 427 82 80

AVRUPA EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat oldukca özen gerektiren bir iştir. Bu yuzden Tecrübeli elemanlara Gerek vardir. evden eve nakliyat Ile Siz de eşyalarını guvenli bir sekilde taşıtabilirsiniz. Aynı zamanda Özel Eşyalar dısında da diğer bütün, Eşyalar paketlemekte taşımaya hazır hale getirilmektedir. Şişli evden eve nakliyat Sayesinde zarar Gören eşyaların masrafları da karşılanıyor. Özellikle Büyük Taşınması Zor Olan Eşyalar özenle taşınır. Taşınmadan once darbe almaması için balancuklu naylonlarla kaplanıyor. Böylecece taşıma esnasında gelebilecek darbelere karşı korunuyor.Eşyalarınız profesyonelce taşınır.Alanında Uzmanlaşmış personel şefimiz küçük aksaklıklar gördügü zaman önüne gecer ve diğer personelimizi uyarıda bulunuyor. Böylece nezih Nakliyat Firması Ile Kaliteli taşımacılık hizmetinden tüm şişli halkı yararlanabilir ve oldukca memnun kalacaklarından emin olabilirler.Ayni zamanda taşımacılıkta Dakik calismak da Önemli olmaktadir. Randevuların verildiği zamanda istenilen Yerde istenilen zamanda firmamız taşınma işini hicbir sekilde aksatılmamaktadır.bizi tercih edenler kesinlikle mağdur edilmeyecekler. Çok acil durumlarda randevu Saatleri müşteriler Tarafından değiştirilebilmektedir.

Ev Taşıma  Şişli ilçesinde nakliye konusunda belirli başlı on adet isim yapmış firma var. Bu firmalar adlarından reklam olmaması açısından söz etmeyip, Avrupa Nakliyat firması olarak, bir numaralı firma olamıza sebep olan, Şişli nakliyat firmalarından farkımızdan söz edeceğiz. Şişli ilçesinde diğer pek çok firmanın aksine biz, öncelikli olarak paketlenecek parça eşyaları, derin amerikan teknolojisi olan, sprey poliüretan malzemesi ile korumaya alıp, araca yerleştiriyoruz. Sprey poliüretan, bir çeşit köpük olup, standart köpük levhaların sağlayamadığı bütünlüğü sağlamaktadır. Böylelikle, herhangi bir sarsıntı durumunda, sarsıntı tüm eşyalara eşit şekilde dağıtılıp, parça eşya bazında minumum ölçüde etkilenme sağlanmış olunuyor. Diğer nakliye firmalarından bir diğer özelliğimiz de, nakliyeden sorumlu şöför personelimiz. Bu konuda, uzun yıllar Şişli ilçesinde ikamet eden, şöförlük konusunda en az dört yıllık geçmişi olan bireyleri, araçlarımızın sürücü koltuğuna oturtmaktayız. Avrupa Nakliyat firması olarak bir diğer önemli farkımız ise araçlarımız. Şişli ilinde nakliyeden sorumlu olacak araçların her ay düzenli bakım ve onarımlarını yapıp, olası hasarlardan oluabilecek teslimat gecikmelerinin önüne geçiyoruz. Ayrıca, araçlarımızı sürekli yeni modelleri ile değiştirmekteyiz. Araçlarımızı alırken, süspansiyon sisteminin gelişmiş olmasına özen gösteriyoruz. Gerek müşterilerimizin parça eşya güvenliği gerek bizim personelimizin can ve mal güvenliği için, nakliye araçlarımızın bakımlarına son derece önem gösteriyoruz. Sanıyoruz ki, bu da bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en büyük özellik.

Müşterilerimizn memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, en iyi reklamın müşteri tavsiyesi olduğu bilincindeyiz.

Gn.Müdür

Resim Galerisi

Piyano Taşıma

Sosyal Medya'dan Bizi takip edin